-10%



999 ₴
899 ₴

Чарівна Лялька Барбі Defa з машиною 8228 неодмінно сподобається вашій донечці!
Всі елементи виготовлені з якісних і безпечних матеріалів.
Красива лялька Defa в машинці стане найкращою подружкою Вашої доньки.
У комплекті з лялькою рожевий автомобіль, у якому вона так любить кататися!
Якщо в сім'ї мама водить машину, то Ваша дочка напевно мріє бути як мама.
І ця лялька принесе їй багато приємних хвилин.
Ошатне плаття, довге біле волосся, рожевий автомобіль із відкритим верхом.
Це сучасна лялька, у стильному платті та з модною зачіскою.
З нею можна вирушити в захопливу подорож на машині, а ще запросити друзів у цю поїздку — місця в її кабріолеті вистачить усім.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defa Lucy |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 210 мм |