-5%








2 029 ₴
1 929 ₴

На перший погляд, нічого дивного. Начебто звичайний трансформер, але ні.
TOBOT збирається в робота з кількох окремих машин! І, відповідно, розібравши машини, можна зібрати одного робота!
Трансформер Magma 6 - це оригінальна іграшка, яка містить відразу кілька варіантів гри.
Відразу шість машин інтегруються і створюють одного нового персонажа - робота з потужними рухомими кінцівками.
Тіло найбільшого трансформера Магма 6 складається з 6 транспортних засобів:
- Розібравши робота Дельтатрона, ви отримаєте три окремі транспортні засоби та трейлер, який можна стикувати з машинками!
- поліцейська машина Торнадо;
- пожежна машина Вулкан;
- екскаватор Роккі;
- альфа;
- бета;
- Тета.
Короткі характеристики:
Розміри TOBOTа:
У комплект входить:
Розмір упаковки: 50х36х19 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Star Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 400 мм |
| Вікова група | Від 4 років |
| Довжина | 240 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Тип | Трансформер |
| Ширина | 90 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 190 мм |