-11%








935 ₴
835 ₴
. . . . . . . . . . . . . . . . . .
097 155 76 78 (Kyivstar)
095 015 67 19 (Vodafone) - Viber

Дитяча Розвиваюча іграшка для хлопчиків 6109 Машинка з інструментами - це чудова багатофункціональна іграшка з електродрилем і іншими інструментами. Світитися, грає музика. Машинка змінює напрямок при зіткненні з перешкодою.
Це ідеальна іграшка для розвитку координації очей і рук, вчить основам логіки і вирішення проблем. Ваша дитина буде веселитися годинами!
Веселий і барвистий автомобіль вантажівка з інструментами.
У вантажівки світяться передні фари, є гудок, музичні мелодії (з кнопкою включення і виключення).
Електричний дриль зі змінними насадками працює як справжня.
Батарейки: для вантажівки 3 х 1,5 В AA (не входить в комплект); для дрилі 2 х 1,5 В AAA (в комплекті).
Тренування дрібної моторики за допомогою іграшок, які потребують хватки, повороту і базової логіки, виховує у дітей терпіння і концентрацію, а також розвиває фізичні здібності.
Розвиваюча іграшка для хлопчиків 6109 Машинка з інструментами - це машина, деталі якої з'єднані між собою пластмасовими шурупами. У набір з машинкою входить шуруповерт, молоточок, викрутка і інші інструменти. З їх допомогою можна буде розібрати машину на дрібні деталі і зібрати її назад.
На дні машини встановлені дві кнопки: 1. Вмикає світло фар, а також машинка починає довільно їздити. 2. Включає пісеньку українською мовою, яка запускає світло фар і відтворює звук мотора машини.
Розвиваюча іграшка для хлопчиків 6109 дозволить малюкові розігрувати безліч різноманітних ігор, які захоплять його надовго, розвиваючи корисні навички і якості.
Машинка з інструментами 6109 - сприяє розвитку дрібної моторики пальчиків рук та тактильних відчуттів у малюка, пам'яті, уважності та кмітливості.
В ігровій формі дитина знайомиться з інструментами та їх функціями.
В комплекті:
Особливості:
Матеріал: пластик
Розміри упаковки: 17 х 31 х 14 см.
Рекомендується для дітей від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити: ширина | 17 |
| Габарити: висота | 14 |
| Габарити: довжина | 32 |
| Перегляд | Конструктор |
| Вага товару | 0 |
| Гарантія | 14 днів |
| Вікова група | Від 3 років |