-11%





899 ₴
799 ₴

Дитячий пістолет ZM 19 Cyma це ігровий варіант Кольт Colt 1911, стане відмінним подарунком для будь-якого хлопчика, починаючи від 8 років.
Пістолет ZM 19 Cyma повнорозмірний, має гарну деталізацію та має металевий корпус і затворну рама(слайдер), пластикові накладка наручку, магазин, курок та поршень
Легко уявити, як дитина зрадіє, як тільки у нього в руках з'явиться металевий пістолет
Навіть дорослим сподобається така іграшка
Пістолет ZM19 стане відмінною підготовкою до захоплюючих ігор
Характеристики:
Якщо раптом закінчаться іграшкові пластикові кульки 6мм, Ви завжди зможете придбати їх у нашому інтернет-магазині.
Сюжетно-рольові ігри з дитячим зброєю не тільки доставлять хлопчині задоволення, але і дозволять придбати необхідні навички спритності, влучності та зосередженості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cyma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Максимальна дальність стрільби | 30 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 216 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 490 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Ширина упакування | 175 мм |
| Висота упаковки | 47 мм |