







758 ₴
Іграшковий пістолет ZM 05 виготовлений із якісного пластику, добре опрацьована деталізація.
Завдяки особливостям конструкції, кулька 6 мм, що вилітає з його дула, здатна розвивати швидкість до 80 м/сек. Це досить непогано для дитячого пістолета. Магазин вміщує 14 кульок 6 мм
Дитячий Пістолет ZM 05 дає змогу вести прицільну стрільбу одиночними пострілам і чудово справляється зі своїми завданнями, а з огляду на те, що він важить 500 г, носити його із собою та потрапляти в ціль дуже легко.
Характеристики ZM 05:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cyma |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 220 мм |
| Вес | 500 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Пистолет |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Материал | Металл |
| Тип боеприпасов | Пластиковые пули |
| Максимальная дальность стрельбы | 30 м |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Ширина | 160 мм |
| Высота | 50 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Высота упаковки | 45 мм |